Usługi

Oferuję profesjonalne usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Pracuję tylko na zasadach wyłączności, aby zapewnić moim klientom kompleksową i rzetelną obsługę na każdym etapie transakcji.

Zajmuję się kompleksową obsługą nieruchomości komercyjnych w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmu, najmu okazjonalnego, najmu wakacyjnego oraz podnajmu. Dysponuję dużą bazą klientów VIP, co pozwala mi na dotarcie z ofertą do odpowiedniej grupy docelowej.

Przygotuję dla Ciebie profesjonalną wycenę Twojej nieruchomości, dostosowaną do lokalizacji oraz standardu wykończenia. Rzetelnie wykonana wycena pomoże podkreślić zalety nieruchomości i ich wpływ na cenę oraz dostosować cenę tak, aby sprzedać nieruchomość w krótkim czasie z jak największym zyskiem.

Celem Home Stagingu jest uatrakcyjnienie wnętrza przy użyciu głównie dodatków, tekstyliów dekoracyjnych itp., dzięki czemu wnętrze staje się dużo przyjemniejsze dla oka a w połączeniu z profesjonalnymi, dobrze doświetlonymi zdjęciami i ciekawym opisem tworzymy ogłoszenie przyciągające ogromną rzeszę potencjalnych klientów. Dobrze wykonany home staging pomaga również w sprzedaży nieruchomości za wyższą cenę.

Przygotuję dla Ciebie wszystkie niezbędne do transakcji dokumenty, które zostaną wnikliwie sprawdzone przez dział prawny oraz specjalistów z istotnych branży.

Posiadasz nieruchomość z nieuregulowanym stanem prawnym? Załatwię za Ciebie wszelkie formalności oraz doprowadzę do uregulowania stanu prawnego. 

W skład mojego zespołu wchodzą również specjaliści ds. marketingu, którzy skutecznie przeprowadzą Twoją nieruchomość do jak najszybszej sprzedaży za jak najwyższą cenę. Jesteśmy zarejestrowani na  ponad 15 ogólnopolskich portalach ogłoszeniowych. Dla każdej nieruchomości przygotowujemy indywidualną strategię marketingową oraz schemat działania dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.

Wykonuję profesjonalne fotografie nieruchomości, po uprzednim przygotowaniu jej przy pomocy home stagingu, dzięki temu ogłoszenie przyciąga natychmiast wzrok i uwagę kupujących i zyskujemy znacznie więcej wyświetleń Twojego ogłoszenia a co za tym idzie zwiększamy szansę na sprzedaż.

Dla każdej nieruchomości (dom, mieszkanie, lokal użytkowy) wykonuję pomiary i przygotowuję rzut nieruchomości z dokładnym rozkładem pomieszczeń i ich wymiarami. Dzięki temu potencjalny kupujący może wnikliwiej przyjrzeć się czy nieruchomość spełni jego oczekiwania.

Posiadam współpracę zagraniczną oraz stale rosnącą bazę nieruchomości wakacyjnych na Teneryfie. Tego typu nieruchomości są idealnym rozwiązaniem dla inwestora, jako lokata kapitału lub inwestycja z wysoką roczną stopą zwrotu.