O mnie

Imię i nazwisko: Klaudia Bogdał
Motto: Nie sprzedaję nieruchomości, spełniam marzenia.
Zainteresowania: Nieruchomości, marketing, home staging.

Moja przygoda z branżą nieruchomości zaczęła się w 2020 roku, kiedy to szukając domu idealnego dla siebie spędziłam mnóstwo czasu na przeszukiwaniu ofert oraz kontakcie z agentami nieruchomości. Poznałam branżę nieruchomości z perspektywy klienta, co było wspaniałym doświadczeniem, pozwalającym mi dziś spoglądać na swoją pracę zupełnie inaczej, nieszablonowo.

Dziś mam za sobą kilka profesjonalnych szkoleń, dziesiątki sprzedanych nieruchomości, przygotowanych ofert i wiem, że to właśnie nieszablonowe podejście jest jednym z moich głównych atutów jako agenta.

Dla każdej nieruchomości, którą klienci powierzają mi do sprzedaży przygotowuję indywidualny plan marketingowy, pozwalający na możliwie jak najszybszą sprzedaż z dużym zyskiem. Pasjonuję się home stagingiem i potrafię z każdej nieruchomości wydobyć jej piękno, nawet to najbardziej ukryte i uchwycić je na zdjęciach.

Każda oferta, nad którą pracuję to sporo czasu poświęconego na jej przygotowanie oraz opracowanie indywidualnej strategii sprzedaży, duża dbałość o każdy detal, sprawdzenie wszelkich aspektów prawnych i wreszcie dotarcie do dużej rzeszy potencjalnych klientów za pomocą narzędzi niedostępnych dla osób sprzedających nieruchomość bez pomocy pośrednika. Ze względu na wcześniej wspomniane kwestie pracuję tylko na zasadach wyłączności, ponieważ cenię sobie maksymalne zaangażowanie w ofertę dla osiągnięcia maksymalnych wyników.

Ze względu na dbałość o potrzeby klientów i rzetelność w obsłudze ofert obsługuję do 30 obiektów jednocześnie. Co pozwala mi analizować na bieżąco rynek oraz zainteresowanie każdą z ofert i dopracować strategię dla maksymalizacji zainteresowania i skrócenia procesu sprzedaży.

Poza sprzedażą, która wypełnia 90% mojego grafiku zajmuję się również najmem oraz poszukiwaniem atrakcyjnych nieruchomości na zlecenie i według preferencji moich klientów.

Współpracuję również z klientami na Teneryfie i pośredniczę w sprzedaży, zakupie lub wynajmie atrakcyjnych nieruchomości wakacyjnych z dużą roczną stopą zwrotu.

Sukces rodzi się z pasji i maksymalnego poświęcenia dla idei a moją ideą jest spełniać Wasze marzenia!

Skontaktuj się ze mną i skorzystaj z pomocy profesjonalisty przy sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości.